Projekty

Projektowanie nawierzchni jest pierwszym i podstawowym krokiem, który należy wykonać rozpoczynając inwestycję z kostki brukowej.

Projekt sporządzony przez doświadczonego projektanta pozwoli uwzględnić kolorystykę nawierzchni dopasowaną do budynku, wykończeń czy ogrodzenia, sposób uszlachetniania kostki zostanie dostosowany do estetyki panującej na działce.

 

Zachęcamy do skorzystania z wiedzy i umiejętności naszych architektów krajobrazu, którzy dokonają pomiarów w terenie, opracują koncepcyjny projekt zagospodarowania terenu, co znacznie ułatwi zamówienie odpowiedniej ilości materiałów i w rezultacie wykonanie nawierzchni. Szeroki asortyment kostki brukowej w naszej firmie i nieodzowna pomoc naszych projektantów, to klucz do satysfakcji z posiadania niebanalnej i funkcjonalnej przestrzeni użytkowej, o wysokich wartościach estetycznych.

Bezpłatny pakiet usług projektowych oferowany jest dla inwestorów, którzy planują inwestycję o powierzchni powyżej 100 m²

Skorzystanie z bezpłatnej usługi naszych projektantów wymaga tylko wpłacenia kaucji - odliczanej od ceny zakupionych materiałów.